لاغری اندام مختلف بدن :

امروزه ما در جوامعی صنعتی زندگی می کنیم که به دلیل تحرک کم و زندگی ماشینی و عدم ورزش به صورت مداوم و با چاقی نواحی مختلف بدن مواجه می شویم و این چاقی باعث می شود. از نظر اندام و هیکل مواقعی  که در روبروی آینه به اندام خود  نگاه می کنیم دچار اضطراب و ناراحتی می شویم و برای حل این مشکل به داروهای ضد چاقی و لاغری و کاهش اشتها روی می آوریم و با مصرف آنها دچار مشکل دیگری می شویم و یا اینکه تصمیم می گیریم که ورزش های مشکل انجام دهیم باز هم اراده آن را نداریم که به طور کامل آن را انجام دهیم و در این راه هم دچار مشکل می شویم لذا امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و طراحی دستگاه های مخصوص که به پیکرتراشی معروف هستند به کمک زیباجویان آمده اند از مهم ترین دستگاههایی که امروز به کمک زیباجویان آمده است بادی جت می باشد.

معرفی دستگاه بادی جت :

پیکر تراشی و زیبایی بدن با استفاده از دستگاه ویژه ای بنام بادی جت ساخت شرکت مولر آلمان انجام میگیرد که روشی دقیق و کاملا نوین برای جراحی زیبایی لاغری و خرج چربی اضافی بدن استفاده می باشد. این روش نوین به دلیل داشتن مزایا و عوارض بسیار کم نسبت به دستگاه های مشابه، امروزه جایگزین بسیاری از روش های دیگر لاغری شده است. مجوز های صادر شده بر دستگاه بادی جت : دستگاه بادی جت دارای استانداردهای معتبر بین المللی نظیر FDA آمریکا ، CE اروپا و در داخل کشواز سازمان وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران دارای مجوز رسمی می باشد .بادی جت یک معالجه تاثیرگذار برای مردان و زنانی که وزن مناسب دارند اما دارای چربی های اضافی در بخشی از بدن هستند که باعث می شود اندامشان نامتناسب دیده شود.

مزایای این روش لاغری :

بدون بیهوشی صوت گرفته است و بیمار در وضیعت بسیار نرمالی می باشد. و در این روش احتمال آمولی بسیار کم می باشد. و دوره ی زمان بهبودی بسیار کوتاه می باشد. یعنی شما بعد ۲ روز می توانید به فعالیت عادی زندگی خود برگردید. کبودی در نواحی عمل و یا تورم در عمل بادی جت بسیار کم می باشد. و چون این عمل به صورتی است که نواحی که در حین بادی جت و تخلیه چربی دچار کبودی و تغییرات زیادی نمیشود، دکتر و تیم جراحی زیبایی همان لحظه می تواند نتایج بادی جت را آنی مشاهده نماید و می تواند ارزیابی دقیقی از نواحی بادی جت داشته باشد. شما قبل از بادی جت به صورت کامل با پزشک صحبت و مشاوره های لازم را خواهید داشت و برنامه ریزی کاملی از قبل و حین و بعد از عمل بادی جت خواهیم داشت که تا شما عزیزان با کمترین هزینه ممکن و کم ترین دوره نقاهت و در سلامتی کامل به هدف خود در زمینه زیبایی برسید.

نکاتی که باید بدانیم !

خیلی مهم :
نکاتی که باید بدانیم !
امروزه به دلیل عدم اطلاعات کافی بیمارها و مراجعه کنندگان برای پیکر تراشی با مراکز زیبایی آشنا می شوند که تمام این کارها در مطب صورت میگیرد ؛ در حالی که 
عمل بادی جت به هیچ وجه نباید در مطب صورت گیرد، بلکه در اتاق عمل زیر نظر متخصص بیهوشی و زیبایی و در محیط کاملا بهداشتی صورت گیرد. حتما به این مسئله شما عزیزان توجه کنید و اصلا گول تبلیغات این چنین مراکزدرمانی را نخورید و همین مسئله که عمل بادی جت در مطب و بدون حضور متخصص بیهوشی و بدون قرار گیری در اتاق مخصوص عمل و استرلیزه شده باعث کاهش هزینه عمل بادی می شود که باعث فریب شما عزیزان می شود .

فرآیند کاری کلینیک به آذین

 

a

تیم زیر نظر متخصص بیهوشی

تیم زیر نظر متخصص بیهوشی

در کلینیک به آذین برای حفظ سلامتی زیباجویان ، عمل های مربوطه زیر نظر پزشک بیهوشی صورت می گیرد.

a

پاسخگویی آنلاین

پاسخگویی شبانه روزی و 24 ساعته

برای حفظ سلامتی زیباجویان و رضایت شما عزیزان قبل و حین و بعد از عمل زیبایی به صورت شبانه روزی می توانید با ما در ارتباط باشید.

a

دریافت هزینه‌ مصوب

دریافت هزینه‌ مصوب

هزینه ی ما براساس رعایت تمام وسایل و امکانات مورد نیاز برای عمل مربوطه برآورد می شود، اعم از حضور متخصص بیهوشی و اتاق عمل

a

مجوز وزارت بهداشت و درمان

مجوز وزارت بهداشت و درمان

دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان می باشد .

 

 

بادی جتکلینیک به اذین با سالها سابقه در زمینه زیبایی برای تمام زیباجویان عزیز ، خدمات زیبایی ارائه می دهد

 دقت فرمائید هر گونه عمل بادی جت بایستی در مرکز جراحی و اتاق عمل مجهز و توسط جراح صورت گیرد . به خاطر هزینه کمتر ریسک اینگونه اعمال توسط افراد غیر متخصص و در مطب شخصی را نپذیرید.

کلینیک به آذین

کلینیک به آذین ، با سالها تجربه در زمینه بادی جت و پیکر تراشی ، زیر نظر متخصصین زیبائی و بیهوشی و در اتاق عمل و در محیطی کاملا بهداشتی در خدمت شما عزیزان می باشد.

  • تلفن : 08 17 65 22
  • آدرس تهران ، اندرزگو ، بعد از مرکز خرید سانا ، بن بست سالاری ، پلاک 16 ، طبقه سوم

بادی جت

آمار بازدید سایت

امروز14
دیروز43
این هفته346
این ماه951
مجموع330833

اطلاعات بازدیدکننده

افراد آنلاین

1
آنلاین

مارال وب Rmjoomla
مشاوره
مشاوره تلگرامی