لاغری اندام مختلف بدن :

امروزه ما در جوامعی صنعتی زندگی می کنیم که به دلیل تحرک کم و زندگی ماشینی و عدم ورزش به صورت مداوم و با چاقی نواحی مختلف بدن مواجه می شویم و این چاقی باعث می شود. از نظر اندام و هیکل مواقعی  که در روبروی آینه به اندام خود  نگاه می کنیم دچار اضطراب و ناراحتی می شویم و برای حل این مشکل به داروهای ضد چاقی و لاغری و کاهش اشتها روی می آوریم و با مصرف آنها دچار مشکل دیگری می شویم و یا اینکه تصمیم می گیریم که ورزش های مشکل انجام دهیم باز هم اراده آن را نداریم که به طور کامل آن را انجام دهیم و در این راه هم دچار مشکل می شویم لذا امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و طراحی دستگاه های مخصوص که به پیکرتراشی معروف هستند به کمک زیباجویان آمده اند از مهم ترین دستگاههایی که امروز به کمک زیباجویان آمده است لیپوست می باشد.

معرفی دستگاه لیپوست :

پیکر تراشی و زیبایی بدن با استفاده از دستگاه ویژه ای بنام لیپوست ساخت شرکت مولر آلمان انجام میگیرد که روشی دقیق و کاملا نوین برای جراحی زیبایی لاغری و خرج چربی اضافی بدن استفاده می باشد. این روش نوین به دلیل داشتن مزایا و عوارض بسیار کم نسبت به دستگاه های مشابه، امروزه جایگزین بسیاری از روش های دیگر لاغری شده است. مجوز های صادر شده بر دستگاه لیپوست : دستگاه لیپوست دارای استانداردهای معتبر بین المللی نظیر FDA آمریکا ، CE اروپا و در داخل کشواز سازمان وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران دارای مجوز رسمی می باشد .لیپوست یک معالجه تاثیرگذار برای مردان و زنانی که وزن مناسب دارند اما دارای چربی های اضافی در بخشی از بدن هستند که باعث می شود اندامشان نامتناسب دیده شود.

مزایای این روش لاغری :

مدت استفاده نمودن از گن مخصوص در روش لیپوست نسبت به سایر روش های قدیمی تر بسیار کوتاه می باشد. پوست به سرعت ترمیم می شود. درعمل جراحی لیپوست که جهت خروج چربی های اضافی بدن مانند پهلوها ، شکم و ... مورد استفاده قرار می گیرد با بی حسی موضعی و به کمک آرام بخشهای بخصوصی انجام می شود . ورم و دردهای احتمالی بعد از عمل و همچنین ترشح ناشی از جراحی در روش لیپوست بسیار کم می باشد . عفونت کردن ناحیه مورد نظر در این روش وجود ندارد . خطر آمبولی چربی در روش لیپوست اصلا اتفاق نیافتاده است. اسپاسم و خستگی ناشی از عمل زیبایی ، در روش لیپوست نسبت به دیگر روش های ساکشن خیلی کمتر می باشد و پس از خروج چربی نیازی به بستری نمی باشد. و بیمار قادر است به فعالیت های روزانه خود مشغول شود. .

نکاتی که باید بدانیم !

 هدف از عمل زیبایی به روش لیپوست دستیابی به یک اندام کاملا فرم داده شده و زیبا و بدون چربی های اضافی می باشد . پس اگر قصد دارید که چربی های اضافی بدنتان را به روش لیپوست از بین ببرید به این نکته توجه کنید که انتخاب یک جراح متخصص بهترین نقش را خواهد داشت پس پزشک جراح مناسبی را انتخاب نمایید تا دچار هیچ گونه عوارضی بعد از عمل نشوید و در پایان از نتیجه جراحی لیپوست رضایتمند باشید. علتی که باعث محبوبیت روش پیکر تراشی با لیپوست شده است استخراج نمودن چربی ها اضافی بدن بدون آسیب رساندن به بافت های اطراف آن ها می باشد. چربی هایی که خارج می شوند از آنجایی که به آنها آسیبی نرسیده است می تواند از این چربی ها برای حجم دهی یا جوانسازی مناطق دیگری همچون صورت ، باسن ، سینه ، دست و غیره استفاده نمود .

لیپوست

لیپوست

 

لیپوست یک معالجه تاثیرگذار برای مردان و زنانی که وزن مناسب دارند اما دارای چربی های اضافی در بخشی از بدن هستند که باعث می شود اندامشان نامتناسب دیده شود. لیپوست که عمل زیبایی است که نیاز به بیهوشی بیمار ندارد ،  لیپوست جدیدترین روش های تخلیه چربی از نواحی مختلف بدن می باشد. دستگاه لیپوست ساخته شده ی کشور آلمان می باشد کلینیک به آذین جزء برترین کلینیک های زیبایی می باشد که دارای نمونه کارهای زیادی در رابطه با این موضوع می باشد دستگاه لیپوست توسط شرکت moler در کشور آلمان طراحی و تولید  شده است و در حال حاظر جزء برترین روش های پیکرتراشی در دنیا محسوب می شود.  تفاوت این روش پیکرتراشی نسبت به دیگر روش ها در آن است که حالت ویبریشن آن برخلاف دیگر روش ها که به صورت دورانی بودند لیپوست به صورت رفت و برگشت می باشد. مهم ترین مشخصه این روش در این است که چربی هایی از این روش به دست می آید به صورت زنده می باشد و مهم ترین مسئله دیگر این است که این چربی ها به دست آمده با دمای بدن یکی می باشد و از دیگر مشخصات دستگاه لیپوست این است که این دستگاه کم صدا می باشد و باعث می شود که حین عمل ، بیمار و دکتر را صدای آن آزار نمی دهد نیروی کمتری از دکتر در این روش صرف ضربه زدن می شود در این روش چربی های استخراج شده به صورت روان و راحت از خروجی دستگاه لیپوست خارج می شود .

 

مجوز های صادر شده بر دستگاه لیپوست :

دستگاه لیپوست دارای استانداردهای معتبر بین المللی نظیر FDA آمریکا ، CE اروپا و در داخل کشور

از سازمان وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران دارای مجوز رسمی می باشد .

 

نتیجه گیری :

 1. لیپوست جدیدترین روش پیکرتراشی می باشد .
 2. مناسب برای مردان و زنانی که وزن مناسب دارند اما دارای چربی در نواحی خاصی از بدن می باشند.
 3. لیپوست بدون بیهوشی صورت می گیرد.
 4. چربی های استخراج شده زنده و قابلیت استفاده در دیگر نواحی بدن می باشد .
 5. کاهش درد و عوارض احتمالی جانبی بعد از عمل
 6. کارایی آسان برای پزشک
 7. عمکلرد دستگاه کم صدا می باشد.
 8. تنظیم دمای محلول

 

بررسی و معرفی کامل دستگاه لیپوست

بدنه اصلی که این دستگاه را به وجود آورده است دارای یک پمپ آسپیراسیون بسیار قوی Vacusat با دو محفظه مکش 3 لیتر و دیگری  برای بیشترین مقدار مورد استفاده قرار میگیرد . جهت روشن و خاموش نمودن این پمپ از پدال پایه یا سوئیچ استفاده نمود و آن را کنترل کرد . برای تزریق سریع مایعات tumescent قبل از لیپوساکشن  از پمپ نفوذ پذیری که برای این کار طراحی شده است استفاده می شود. سرعت جریان سیال که برای این کار در نظر گرفته شده است میتواند بین 0 تا 300 میلی لیتر در دقیقه تنظیم شود  می توان از طریق کنترل پنل میزان مایع پیش تنظیم شده را برنامه ریزی کرد، که این اجازه را به پزشک معالج می دهد تا اپراتور مقدار سیال تزریق شده برای هر منطقه از بدن را تنظیم و کنترل نماید. صفحات گرمایش مایع اختیاری را می توان به سیستم لیپوست متصل نمود و برای تنظیم قدرت لیپوست  می توان از پدال پایه ای که برای این کار در نظر گرفته شده استفاده نمود تا جراحی را بیشتر زیر نظر داشته باشید سیستم Vibrasat Power Aesisted Liposuction (PAL) که در سمت راست این دستگاه ( دستگاه لیپوست ) واقع شده است از 3000-5000 دور در دقیقه تنظیم نمایید. کانول لیپوساکشن که نقش بزرگی را در این دستگاه بر عهده دارد با کمک به حرکت کانول ها در خرد نمودن بافت های چربی و فیبرینی نقش موثری را ایفا می کند . کانول لیپوساکشن با کشش دستی بر روی دستگیره دستگاه لیپوست نصب شده است. در این دستگاه طیف وسیعی از کانول ها با انواع سبک نوک، عرض و طول در دسترس می باشد.  

با این که جمع شدن پوست در تکنیک لیپوست نسبت به سایر روش ها خیلی بهتر انجام می پذیرد. اما، در مواردی که شلی و افتادگی پوست بیش از حد باشد، لازم است تا عمل جراحی انجام شود، اما با تمام این تفاسیر، عمل جراحی بعد از جراحی لیپوست نسبت به بیمارانی که چربی آنها با روش های دیگری تخلیه شده است، عمل جراحی ساده تر و با برش کوچکتری انجام خواهد شد و در اکثر موارد آبدومینوپلاستی که به در آوردن ناف وتغییر محل ناف احتیاج است، بعد از جراحی لیپوست ، ناف را در جای خودمی توان حفظ کرد و افتادگی پوست زیر شکم را با برش محدودی رفع نمود.

 

لیپوست

مزایای ویژه لیپوست نسبت به سایر روش ها از بین بردن چربی ها

– مدت استفاده نمودن از گن مخصوص  در روش لیپوست نسبت به سایر  روش های قدیمی تر بسیار کوتاه می باشد.

– پوست به سرعت ترمیم می شود.

– در عمل جراحی لیپوست که جهت خروج چربی های اضافی بدن مانند پهلوها ، شکم و ... مورد استفاده ثرار می گیرد با بی حسی موضعی و به کمک آرام بخشهای بخصوصی انجام می شود .

– ورم  و دردهای احتمالی بعد از عمل و همچنین ترشح ناشی از جراحی در روش لیپوست بسیار کم می باشد .

– عفونت کردن ناحیه مورد نظر در این روش وجود ندارد .

– خطر آمبولی چربی در روش لیپوست اصلا اتفاق نیافتاده است

– اسپاسم و خستگی ناشی از عمل زیبایی ، در روش لیپوست نسبت به دیگر روش های ساکشن بخیلی کمتر می باشد و پس از خروج چربی نیازی به بستری نمی باشد و بیمار قادر است به فعالیت های روزانه خود مشغول شود .

 

نکاتی که باید درباره ی لیپوست بدانیم چیست ؟

 هدف از عمل زیبایی به روش لیپوست دستیابی به یک اندام کاملا فرم داده شده و زیبا و بدون چربی های اضافی می باشد . پس اگر قصد دارید که چربی های اضافی بدنتان را به روش لیپوست از بین ببرید به این نکته توجه کنید که انتخاب یک جراح متخصص بهترین نقش را خواهد داشت پس پزشک جراح مناسبی را انتخاب نمایید تا دچار هیچ گونه عوارضی بعد از عمل نشوید و در پایان از نتیجه جراحی لیپوست رضایتمند باشید. علتی که باعث محبوبیت روش پیکر تراشی با لیپوست شده است استخراج نمودن چربی ها اضافی بدن بدون آسیب رساندن به بافت های اطراف آن ها می باشد. چربی هایی که خارج می شوند از آنجایی که به آنها آسیبی نرسیده است می تواند از این چربی ها برای حجم دهی یا جوانسازی مناطق دیگری همچون صورت ، باسن ، سینه ، دست و غیره استفاده نمود .

 

لیپوست کردن ران و باسن

بسیاری از افراد هستند که با اینکه اضافه وزن ندارند اما چربی هایی که در پاها انباشته شده اند به صورت ناموزون در یک جا تجمع کرده اند و امر امر سبب شده که آنها از اندام خود احساس رضایت نداشته باشند .تنها کاری که می تواند کرد برداشت چربی های ناموزون با روش هایی می باشد که باعث لاغری موضعی می شود همین چربی های اضافی ران پا می توانند تناسب اندام فرد را به شکل نا هماهنگ در بیاورند .لاغری یا برداشت چربی های اضافی ران و باسن با لیپوست کردن می تواند به این افراد کمک بسیاری کند تا این نارضایتی فرد از داشتن عدم تناسب برطرف شود .عده ای زیادی از افراد که اقدام به انجام چنین عملی دست می زنند افرادی هستند که به دلیل داشتن آناتومی خاص پاهایشان بعد از عمل لیپوست باز هم حجم پاها کاهش ساز قابل توجهی پیدا نمی کند به همین دلیل این قبیل از افراد باید برای جلوگیری از چنین امری ابتدا به یک متخصص مراجعه کنید تا در ابتدا معاینه های لازم بر روی چنین افرادی انجام شود.لیپوست نمودن ران یک روش کاملا جدید جهت لاغری پاها می باشد. که با تخلیه درست چربی ها با کمترین عوارض تناسب اندام و زیبایی را برای فرد به ارمغان می آورد. شما عزیزان می توانید نواحی مختلف بدن خود را لیپوست نمایید، از آنجایی که چربی های خارج شده از بدن هنوز زنده هستند و آسیبی ندیده اند می توان پس از تخلیه چربی ها آنها را به نواحی مختلف بدن نظیر صورت ، باسن ، سینه و ... تزریق نمود ،در این روش علاوه بر این که شخص نه تنها به زیبایی و تناسب اندام می رسد بلکه نواقص و یا جوانسازی صورت را می تواند همزمان با تزریق چربی به نواحی مختلف بدن انجام دهد .

 

بررسی لیپوست در دید کلی

پیکر تراشی و زیبایی بدن با استفاده از دستگاه ویژه ای بنام لیپوست ساخت شرکت مولر آلمان انجام میگیرد که روشی دقیق و کاملا نوین برای جراحی زیبایی لاغری و خرج چربی اضافی بدن استفاده می باشد. این روش نوین به دلیل داشتن مزایا و عوارض بسیار کم نسبت به دستگاه های مشابه، امروزه جایگزین بسیاری از روش های دیگر لاغری شده است.

 

لاغری با روش لیپوست

در ذیل برخی از قابلیت های دستگاه لیپوست و مزیت های این روش نسب به سایر روش ها را بررسی می کنیم:

 

 1. عوارض جانبی مانند آمبولی، حالت تهوع و … در روش لیپوست بسیار ناچیز می باشد.
 2. این روش با بی حسی موضعی صورت می گیرد و نیازی به بیهوشی کامل ندارد و بیمار می تواند در طول عمل جراحی بیدار باشد؛ پس می توان گفت که به دلیل عدم نیاز به بیهوشی کامل بیمار ، خطرات ناشی در عین و بعد از عمل نیز وجود ندارد.
 3. درد پس از جراحی در این روش، بسیار کمتر از سایر روش ها می باشد.
 4. در این روش برش های بسیار کوچکی روی پوست ایجاد می شود و خونریزی خیلی کم می باشد.
 5. دستگاه لیپوست مجهز به ابزار دقیق و ظریفی می باشد که این امکان را میدهد که یک جراحی با خونریزی بسیار کم و در مواردی بدون خونریزی را فراهم کند.
 6. قسمت هندپیس دستگاه لیپوست دارای وزن متعادلو همچنین شکل استاندارد و مناسب دست انسان ساخته شده است و لرزش آن بسیار کم می باشد و کل می توان گفت که پزشک می تواند بدون نیاز به اعمال نیرو یا فشار زیاد به آن، ساعت ها با تمرکز بالا و بدون کمترین خستگی کار خروج چربی را انجام دهد .
 7. یکی دیگر از مزیت های این روش خروج چربی ها از فرد بیمار به صورت زنده و سالم می باشد ، یعنی ( هیچ آسیبی به غشا سلولی آنها وارد نشده ) و پزشک متخصص می تواند آن ها را به هر قسمت از بدن بیمار که لازم باشد مانند گونه، سینه، باسن، پشت دست و … تزریق نمایید.
 8. عملکرد دستگاه کاملا به صورت ملایم بوده و جراحی همگنی را به وجود می آورد.

 

لیپوست

جهت دیدن نمونه کارهای لیپوست کلیک کنید

 

جهت کسب اطلاعات کامل در مورد هزینه این عمل زیبایی با ما در ارتباط باشید .

 

08 17 65 22  021

آدرس تهران ، اندرزگو ، بعد از مرکز خرید سانا ، بن بست سالاری ، پلاک 16 ، طبقه سوم

 

بادی جت

مطالب مشابه :

 

بادی جت چیست               بادی جت بازو              بادی جت سینه              بادی جت با قیمت مناسب             لیپوست

 

فرآیند کاری کلینیک به آذین

 

a

تیم زیر نظر متخصص بیهوشی

تیم زیر نظر متخصص بیهوشی

در کلینیک به آذین برای حفظ سلامتی زیباجویان ، عمل های مربوطه زیر نظر پزشک بیهوشی صورت می گیرد.

a

پاسخگویی آنلاین

پاسخگویی شبانه روزی و 24 ساعته

برای حفظ سلامتی زیباجویان و رضایت شما عزیزان قبل و حین و بعد از عمل زیبایی به صورت شبانه روزی می توانید با ما در ارتباط باشید.

a

دریافت هزینه‌ مصوب

دریافت هزینه‌ مصوب

هزینه ی ما براساس رعایت تمام وسایل و امکانات مورد نیاز برای عمل مربوطه برآورد می شود، اعم از حضور متخصص بیهوشی و اتاق عمل

a

مجوز وزارت بهداشت و درمان

مجوز وزارت بهداشت و درمان

دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان می باشد .

 

 

بادی جتکلینیک به اذین با سالها سابقه در زمینه زیبایی برای تمام زیباجویان عزیز ، خدمات زیبایی ارائه می دهد

 دقت فرمائید هر گونه عمل بادی جت بایستی در مرکز جراحی و اتاق عمل مجهز و توسط جراح صورت گیرد . به خاطر هزینه کمتر ریسک اینگونه اعمال توسط افراد غیر متخصص و در مطب شخصی را نپذیرید.

کلینیک به آذین

کلینیک به آذین ، با سالها تجربه در زمینه بادی جت و پیکر تراشی ، زیر نظر متخصصین زیبائی و بیهوشی و در اتاق عمل و در محیطی کاملا بهداشتی در خدمت شما عزیزان می باشد.

 • تلفن : 08 17 65 22
 • آدرس تهران ، اندرزگو ، بعد از مرکز خرید سانا ، بن بست سالاری ، پلاک 16 ، طبقه سوم

بادی جت

آمار بازدید سایت

امروز14
دیروز43
این هفته346
این ماه951
مجموع330833

اطلاعات بازدیدکننده

افراد آنلاین

1
آنلاین

مارال وب Rmjoomla
مشاوره
مشاوره تلگرامی